INNE
kupny allegro

Allegro wystartowało z nową promocją wiosenną, za zakupy za pomocą aplikacji mobilnej otrzymujemy kupon 10zł, następnie po wykorzystaniu drugi na 20zł. Warunkiem jaki trzeba spełnić jest kwota zakupionego przedmiotu minimum 50zł (nie wlicza się kosztów przesyłki).

Na pewno wszystkich miłośników fast foodów zainteresuje wiadomość, że pojawiły się nowe kupony promocyjne w popularnych restauracjach: McDonalds, KFC, Burger King.

-50zł na zakupy w bdsklep.pl

Dosyć ciekawa promocja w sklepie internetowym www.bdsklep.pl. Przy zakupach za minimum 150 zł oraz wyborze płatności kartą MasterCard otrzymujemy zniżkę -50zł czyli zamiast płacić 150 zł płacimy tylko 100 zł.

 

20zł za zakupy na Allegro kartą Visa

Można w łatwy sposób zdobyć kupon na 20zł za zakupy na Allegro, wystarczy do 24.12.2015 r. dokonamy zakupu na allegro na dowolną kwotę i opłacimy ją kartą Visa. Podczas płatności należy zaznaczyć opcję „Użyj i zapisz” skutkującą zapisaniem danych karty w serwisie. (karta visa ta musi być zapisana pierwszy raz w serwisie).

promocja 10zł od mBanku na zakupy Allegro

W łatwy sposób możemy zyskać 10zł wystarczy, że robiąc zakupy na Allegro mTransferem aktywujemy mTransfer mobilny. Otrzymamy za to Kupon rabatowy 10zł do wykorzystania na Allegro przy następnych zakupach.