GSM
Darmowy Internet na lato w Play

Mamy następną ciekawą promocję Internetu za darmo, ostatnio pisaliśmy o starterach T-mobile z darmowym Internetem 20 GB na tydzień testowania. Teraz Play do końca wakacji proponuje nam: Darmowy Internet na lato.
Dostajemy  całkiem za darmo 3 GB co miesiąc do końca września w sumie 9 GB. Z pakietu można korzystać do 30.09.2017r.

Aby aktywować usługę należy wpisać kod: *111*870*1# i potwierdzić zieloną słuchawką.
Promocja jest dla Klientów: Play na Kartę, Internet na Kartę, RedBull MOBILE na Kartę.


Istnieje też druga promocja : Tydzień bez limitu GB za 0 zł.
Aby aktywować usługę należy wpisać kod: *111*869*1# i potwierdzić zieloną słuchawką.
Promocja dla Klientów: oferty Internet na Kartę w Play.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o ofercie: "TIDAL za darmo do końca września"  TIDAL to aplikacja, dzięki której możesz słuchać muzyki w swoim telefonie, tablecie i komputerze bez ograniczeń - w dowolnym miejscu i w każdej chwili.
Więcej o powyższych promocjach możecie poczytać na stronie promocji Play.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej okazji internetowej?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter.

Tmobile starter 20GB za free

Pojawiła się ostatnio dość ciekawa promocja starterów T-mobile: „Darmowy starter BEST IN TEST”. Dostajemy całkiem za darmo starter z 20 GB do  wykorzystania w ciągu 7 kolejnych dni kalendarzowych od momentu aktywacji karty SIM. Początkowy stan konta wynosi 1 zł z VAT.
Aby zamówić starter kliknij w ten link.
Siedem dni nie jest to za długi czas na wykorzystanie Internetu, ale w sam raz na jakiś wakacyjny wyjazd (usługa działa na terenie kraju i może być aktywowana do końca wakacji). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamówić więcej starterów dla członków rodziny. Potrzebny jest numer PESEL i aktywny numer telefonu, żeby kurier mógł się umówić na odbiór przesyłki. 

Orange promocja internetu

Użytkownicy Orange na kartę na pewno ucieszą się z nowej promocji, pakietu internetowego 6 GB na Wakacje. Aktywować go można wysyłając krótki kod *110*77# Pakiet można aktywować w terminie od 20 czerwca do 31.08.2016 - czyli jak  brzmi nazwa promocji w wakacje:) Można też wysłać sms o treści AKT6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem Orange). 

100zł za rejestrację w Play i 10GB Internetu

Nie jest to stricte Okazja Internetowa, ponieważ wymaga wizyty w salonie Play, ale myślę, że warto ją opisać i oczywiście z niej skorzystać. Skorzystanie z oferty jest możliwe od 06.06.2016 r. do 01.02.2017 r.

 

play na kartę internet za darmo na 12m

Aktywować można w serwisie PLAY24 lub wysyłając krótki kod *111*782*1#

Play niestety nie przedłużył  promocji na pakiet Internetu 10GB za 10zł ważne przez 30 dni. Za to wprowadził nową moim zdaniem jeszcze lepszą - bo darmową promocję.

Przez okres 12 miesięcy otrzymujemy 1GB darmowego pakietu na każdy miesiąc, jedynym warunkiem jest utrzymanie okresu ważności połączeń wychodzących. Dużym plusem jest to, że niewykorzystane jednostki pakietu kumulują się.