FINANSE

Ostatnio Getin Bank obniżył swoją lokatę na nowe środki,  obecnie 2,4% na 4 miesiące. (>>LINK<<).
Teraz Getin Bank próbuje przyciągnąć nowych klientów kontem oszczędnościowym 2,8%. Widać zresztą tą kampanię w telewizji i internecie.  Pewnie kojarzycie tą grafikę i hasło "Oszczędzaj nie tylko dla siebie".

oszczedzaj

Oferta skierowana jest do nowych klientów i podzielona na 2 warianty.

wariant I:

 

2,8% w skali roku przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. (dla otwierających konto oszczędnościowe
          i  konto osobiste),

wariant II:
2,5% w skali roku przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. (dla otwierających konto oszczędnościowe),

Warto zauważyć, czego wymaga Getin Bank:
"Oferta dla Nowych Klientów, którzy podpiszą umowę o: Bankowość Elektroniczną, Konto Oszczędnościowe wraz z ustawionym wyciągiem elektronicznym w Bankowości Internetowej i wyrażą zgody marketingowe dla Banku. Szczegóły oferty w regulaminie oferty specjalnej „Na dobry początek” dostępnym na stronie internetowej. Obowiązuje do 31.10.16 r."

Także, mamy czas na skorzystanie z oferty do 31.10.2016r. 
Nie ma wymogów odnośnie posiadania karty debetowej i my nie planujemy jej wyrabiać.
Konto jest darmowe jednakże są pewne ograniczenia.
Zgodnie z Tabelą oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych

dla Klientów Indywidualnych w Getin Noble Bank S.A. obowiązującą od 6 sierpnia 2016r., dwie pierwsze operacje (przelew lub wypłata) w miesiącu kalendarzowym są darmowe, a 9 zł płacimy za kolejne.


My chcemy używać tego konta jako alternatywy dla konta oszczędnościowego w BGŻ Optima i przenosić "nowe" środki między kontami.
Jeśli nic się nie zmieni odnośnie oprocentowania, to po okresie promocyjnym (tj. 4 miesiące) zamkniemy to konto/a. Ponieważ trzymanie własnych środków z oprocentowaniem od 1% do 1,6% mija się z celem.
Przecież mamy 2,2% w Smart Banku i na pewno trafi się jakaś ciekawsza oferta.

Np. warto zachować 10 000 zł na kolejną promocję w Toyota Bank, która rusza już od 29 sierpnia i będzie trwała do końca września. Zobowiązani będziemy założyć lokatę na 130 dni i kwotę 10 tys. zł, nowi klienci będą premiowani 100zł a obecni 50zł.

 

Informujemy, że artykuł nie jest tekstem sponsorowanym.
Znajdują się w nim linki zwykłe i afiliacyjne, za skorzystanie z których oraz po spełnieniu warunków, otrzymamy wynagrodzenie.
Dziękujemy!
Planujemy przeznaczyć ewentualne środki finansowe na utrzymanie i rozwój bieżącej strony. Zapraszamy do komentarzy, jeśli znalazłeś jakąś ciekawą ofertę lokaty, to podziel się z nami tą okazją.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej okazji internetowej?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter.