FINANSE

Idea Bank co jakiś czas zwykle pod koniec miesiąca, oferuje całkiem ciekawe lokaty. Tak jest i tym razem. Jedyną ich wadą jest to, że oferta nie trwa zbyt długo i łatwo ją przegapić. Tym razem pojawiły się trzy całkiem fajne lokaty  3%. Najatrakcyjniejsza wydaje się ta 3 miesięczna i 3%. Dodatkową motywacją do założenia lokaty jest informacja, że oprocentowanie rachunku oszczędnościowego Zośka Pro spada od  7 listopada 2016r. do 2,5%.
lokata idea 3 procent jesienny sejf2
W skrócie lokaty na 3% Ida Banku:

  1. Lokata JESIENNY SEJF oprocentowanie 3,00% okres lokaty 3 miesiące, kwota lokaty od 500 zł do 1 000 000 zł (można założyć 5 takich lokat) (już nieaktualne)
  2. Lokata HALLOWEEN oprocentowanie 3,00% okres lokaty 1 miesiąc, kwota lokaty od 500 zł do 1 000 000 zł
  3. Lokata DO KOŃCA MIESIĄCA oprocentowanie 3,00% okres lokaty liczba dni do końca miesiąc kwota lokaty od 500 zł do 1 000 000 zł


Lokaty Idea Banku nie wymagają posiadania konta, ani bycia nowym klientem. Niestety lokaty mogą szybko zniknąć z oferty, także proszę się spieszyć.
Oczywiście, drogi Czytelniku  jeśli nie korzystałeś wcześniej z ofert Idea Banku, załóż najpierw lokatę Happy Plus na 3% i 3 miesiące do 100 tysięcy.

Przypominamy, że lokaty w Idea Banku nie wymagają zakładania żadnych kont/RORów, a także nie zawierają żadnych dodatkowych ukrytych kosztów czy innych wymagań. Oczywiście jak mantrę przypominamy, żeby pilnować terminów w lokatach Idea Banku, które po upłynięciu terminu, automatycznie zmieniają się na oprocentowane 0,1%.


Jeżeli ktoś nie ma jeszcze wielu kont w innych bankach warto się przyjrzeć naszemu  miesięcznemu zestawieniu lokat, niestety są to przeważnie lokaty dla nowych klientów. (patrz: ranking lokat wrzesień).

Informujemy, że artykuł nie jest tekstem sponsorowanym.
Znajdują się w nim linki zwykłe i afiliacyjne, za skorzystanie z których oraz po spełnieniu warunków, otrzymamy wynagrodzenie.
Dziękujemy!

Planujemy przeznaczyć ewentualne środki finansowe na utrzymanie i rozwój bieżącej strony. Zapraszamy do komentarzy, jeśli znalazłeś jakąś ciekawą ofertę lokaty, to podziel się z nami tą okazją.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej okazji internetowej?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter.